Jesteś tutaj: multikoncept.com

Faktoring

FAKTORING Multikoncept w odróżnieniu od kredytu czy pożyczki, umożliwia Przedsiębiorcy szybki dostęp gotówki zamrożonej u Odbiorców, do czasu kiedy nie uregulują swojego zobowiązania.

Faktoring CzęstochowaFaktoring pozabankowy sprawia, że pieniądze z wystawionych faktur sprzedażowych z odroczonym terminem, trafiają na Twoje konto od razu. Faktoring pozabankowy Multikoncept jest idealnym rozwiązaniem dla firm nowo powstałych, które mają już Odbiorców, a zmuszone są udzielać kredytów kupieckich.

Dla nowych firm lub dla firm z negatywną historią kredytową, oferujemy faktoring uproszczony, bez Zaświadczeń ZUS i US. Polecamy też faktoring odwrotny pod faktury zakupu. Faktoring cichy Multikoncept to unikalna oferta do 100.000 zł bez wyciągów i dokumentów księgowych.

Teraz faktoring zakupowy niewidoczny w BIK w procedurze online przy zachowaniu minimum formalności, do wartości 100 tys zł. Akceptowana jest negatywna historia kredytowa.

Rodzaje oferowanego faktoringu

  • Faktoring jawny
  • Faktoring odwrócony czyli tzw. faktoring zakupowy
  • faktoring bez baz
  • Faktoring cichy czyli tzw. faktoring bez cesji

JUŻ NIE MUSISZ BRAĆ DROGICH KREDYTÓW! WEŹ FAKTORING!

 

faktoring uproszczony, faktoring bez bik i krd, faktoring online, faktoring cichy, faktoring odwrotny warszawa, faktoring katowice, faktoring dla firm warszawa, 

kredyty dla firm Częstochowa

Zamów rozmowę z ekspertem

zgoda na przetwarzanie danych

Leasing

LEASING jest doskonałą alternatywą dla przedsiębiorców, nie posiadających zdolności kredytowej lub chcących odzyskać zamrożone w pojeździe środki.

Waluty

Doradztwo

Już nie musisz błądzić w plątaninie ofert. Oferujemy unikalny wariant doradztwa finansowego, gdzie Firma otrzyma pełną analizę możliwości finansowania swojej działalności, w kontekście posiadanych wpisów do Rejestrów, stażu, formy prawnej itp.