Jesteś tutaj: multikoncept.com

Dla Firmy

Polecane oferty znajdziesz pod linkiem OFERTY MIESIĄCA 

https://multikoncept.okazje-miesiaca.pl/

Twoja firma potrzebuje pożyczki dla firm na śląsku lub w innym rejonie kraju? Szukasz stabilnego źródła finansowania bieżącej działalności, lub środków na realizację kontraktu, czy zakup towaru? Nasz Doradca finansowy znajdzie najlepiej dopasowaną ofertę pod konkretne potrzeby. Pożyczki dla przedsiębiorców Multikoncept to bogaty wachlarz produktów finansowych bankowych i pozabankowych, w tym również leasing i faktoring uproszczony.

Oferujemy partnerskie relacje w biznesie i nie ograniczamy się tylko do automatycznego porównywania wskaźników przy ocenie zdolności kredytowej. Interesuje nas faktyczna sytuacja Twojej firmy. 

Misją Pożyczki Multikoncept jest znalezienie najlepszego finansowania zewnętrznego dla potrzeb przedsiębiorców małych i dużych. Idealnie wpasowuje się tu faktoring, jeśli chcesz poznać więcej szczegółów o faktoringu zapraszamy do lektury.

Dlatego bez zastanowienia proponujemy kilka wybranych ofert dla firm:

Karta Mastercard - wpłaty i wypłaty zagraniczne po rzeczywistym kursie, do tego darmowe konto. Patent na przelewy krajowe i zagraniczne. Dla nowych klientów pakiet Premium przez 3 miesiące. Konto za 0 zł

Złóż wniosek na INNOWACYJNA KARTA MASTERCARD 

Przedsiębiorcom poszukującym finansowania pomagamy: 

  • ocenić zdolność kredytową
  • wybrać najkorzystniejszy kredyt lub pożyczkę 
  • wynegocjować najlepsze warunki finansowe
  • wypełnić wymagane dokumenty
  • sfinalizować podpisanie umowy
kredyty dla firm Częstochowa

Zamów rozmowę z ekspertem

zgoda na przetwarzanie danych

Leasing

LEASING jest doskonałą alternatywą dla przedsiębiorców, nie posiadających zdolności kredytowej lub chcących odzyskać zamrożone w pojeździe środki.

Waluty

Doradztwo

Już nie musisz błądzić w plątaninie ofert. Oferujemy unikalny wariant doradztwa finansowego, gdzie Firma otrzyma pełną analizę możliwości finansowania swojej działalności, w kontekście posiadanych wpisów do Rejestrów, stażu, formy prawnej itp.