Jesteś tutaj: multikoncept.com

Dla Firmy

Twoja firma potrzebuje pożyczki dla firm lub innego finansowania? Szukasz stabilnego źródła finansowania bieżącej działalności, lub środków na realizację kontraktu, czy zakup towaru? Nasz Doradca finansowy znajdzie najlepiej dopasowaną ofertę pod konkretne potrzeby. Dla przedsiębiorców posiadamy bogaty panel produktów finansowych bankowych i pozabankowych, w tym również leasing i faktoring uproszczony.

Oferujemy partnerskie relacje w biznesie i nie ograniczamy się tylko do automatycznego porównywania wskaźników przy ocenie zdolności kredytowej. Interesuje nas faktyczna sytuacja Twojej firmy. 

Naszą misją jest znalezienie najlepszego finansowania zewnętrznego dla potrzeb przedsiębiorców małych i dużych.

Przedsiębiorcom poszukującym finansowania pomagamy: 

  • ocenić zdolność kredytową
  • wybrać najkorzystniejszy kredyt lub pożyczkę 
  • wynegocjować najlepsze warunki finansowe
  • wypełnić wymagane dokumenty
  • sfinalizować podpisanie umowy
Nasze propozycje to dobrze dopasowane do potrzeb konkretnej firmy, sprawdzone pożyczki pozabankowe, finansowanie pomostowe pod zastaw nieruchomości, pożyczki niebankowe pod zastaw samochodów, fundusze pożyczkowe na działalność gospodarczą, fundusze dla lekarzy, kredyty z niskim scoringiem, faktoring z łagosną weryfikacją i faktoring bez zaświadczeń, leasing bez BIK i KRD oraz niewielkie pożyczki na oświadczenie.
kredyty dla firm Częstochowa

Zamów rozmowę z ekspertem

zgoda na przetwarzanie danych

Leasing

LEASING jest doskonałą alternatywą dla przedsiębiorców, nie posiadających zdolności kredytowej lub chcących odzyskać zamrożone w pojeździe środki.

Waluty

Doradztwo

Już nie musisz błądzić w plątaninie ofert. Oferujemy unikalny wariant doradztwa finansowego, gdzie Firma otrzyma pełną analizę możliwości finansowania swojej działalności, w kontekście posiadanych wpisów do Rejestrów, stażu, formy prawnej itp.