Jesteś tutaj: multikoncept.com

Dla lekarzy

W dostępie do finansowania bankowego przeszkodą jest zła historia kredytowa lub brak tzw. zdolności lub czasami po prostu niski scoring i liczne zapytania kredytowe. 

Wielu lekarzy pyta o kredyt niewidoczny w BIK. Czy istnieje taki kredyt? Niestety nie. Kredyt dla lekarza na śląsku z założenia musi być zaraportowany do Bazy. Doradca finansowy Śląsk podpowie z jakiej oferty warto skorzystać.

Na terenie całego kraju, proponujemy naszym klientom reprezentującym branżę medyczną:

  • Pożyczki dla lekarzy pod obroty do 100.000 zł 
  • Pożyczka na spłatę zaległości w ZUS i US do 100.000 zł
  • Faktoring dla lekarzy
  • Pożyczka online, bez dokumentów do 60.000 zł
  • Darmowe konto dla lekarzy
  • Karta Mastercard wielowalutowa z przeliczeniem po rzeczywistym kursie
  • Zakupy na raty
Wszystkie proponowane rozwiązania nie wymagają zabezpieczeń. Weryfikacja na pożyczki dla lekarzy Multikoncept odbywa się zwykle w trakcie rozmowy telefonicznej lub za pośrednictwem SMS, w dogodnym dla Klienta czasie. Często weryfikacja jest prowadzona wyłącznie online.
 Naszą siłą są nasi Doradcy Multikoncept, co przekłada się na zadowolenie naszych Klientów. Dlatego szanując Państwa czas, oferujemy szybką możliwość złożenia wniosku online na polecane produkty.

Złóż wniosek na INNOWACYJNA KARTA MASTERCARD 

Złóż wniosek na eKONTO 

Złóż w niosek na FAKTORING ONLINE

Złóż w niosek na FINANSOWANIE ZALEGŁOŚCI W ZUS LUB US

 

 

pożyczki dla lekarzy, pożyczki dla wolnych zawodów, pożyczki dla profesjonalistów, pożyczki dla profesji, pożyczki lekarskie, kredyt dla lekarza, kredyt dla profesjonalisty, kredyty lekarskie, fundusze dla lekarzy, fundusze dla wolnych zawodów, findusze dla prawników, pożyczki dla zawodów zaufania publicznego,

 

kredyty dla firm Częstochowa

Zamów rozmowę z ekspertem

zgoda na przetwarzanie danych

Leasing

LEASING jest doskonałą alternatywą dla przedsiębiorców, nie posiadających zdolności kredytowej lub chcących odzyskać zamrożone w pojeździe środki.

Waluty

Doradztwo

Już nie musisz błądzić w plątaninie ofert. Oferujemy unikalny wariant doradztwa finansowego, gdzie Firma otrzyma pełną analizę możliwości finansowania swojej działalności, w kontekście posiadanych wpisów do Rejestrów, stażu, formy prawnej itp.