Jesteś tutaj: multikoncept.com

Dla lekarzy

 

Mając do wyboru wiele ofert z rynku finansowego nie zawsze wiadomo, na którą się zdecydować, nie zawsze też dysponujemy czasem na analizę i porównanie tych propozycji.

Multikoncept pomaga w znalezieniu najlepszego rozwiązania, kierując się potrzebami i możliwościami klienta. 


Osobom reprezentującym branżę medyczną i poszukującym kredytu, proponujemy rozwiązania bankowe oraz pozabankowe. W dostępie do finansowania bankowego przeszkodą jest zła historia kredytowa lub brak tzw. zdolności lub czasami po prostu niski scoring i liczne zapytania kredytowe. Biorąc to pod uwagę proponujemy: 

  • Kredyty na oświadczenie dochodu do 500.000 zł 
  • Pożyczki pozabankowe do 300.000 zł
  • Fundusze do 200.000 zł, niewidoczne w bazie BIK
Wszystkie proponowane produkty nie wymagają zabezpieczeń a dochód do oceny, przyjmowany jest na podstawie złożonego Oświadczenia. Weryfikacja odbywa się zwykle przez telefon w dogodnym dla Klienta czasie.

Naszą siłą są nasi Doradcy, co przekłada się na zadowolenie naszych Klientów.

 

kredyty dla firm Częstochowa

Zamów rozmowę z ekspertem

zgoda na przetwarzanie danych

Leasing

LEASING jest doskonałą alternatywą dla przedsiębiorców, nie posiadających zdolności kredytowej lub chcących odzyskać zamrożone w pojeździe środki.

Waluty

Doradztwo

Już nie musisz błądzić w plątaninie ofert. Oferujemy unikalny wariant doradztwa finansowego, gdzie Firma otrzyma pełną analizę możliwości finansowania swojej działalności, w kontekście posiadanych wpisów do Rejestrów, stażu, formy prawnej itp.