Jesteś tutaj: multikoncept.com

Dla lekarzy

W dostępie do finansowania bankowego przeszkodą jest zła historia kredytowa lub brak tzw. zdolności lub czasami po prostu niski scoring i liczne zapytania kredytowe. 

Wielu lekarzy pyta o kredyt niewidoczny w BIK. Czy istnieje taki kredyt? Niestety nie, ale są pożyczki i fundusze niewidoczne w BIK. Kredyt dla lekarza z założenia musi być zaraportowany do Bazy, finansowanie pozabankowe nie zawsze. Dlatego pożyczki niewidoczne  w BIK nie obniżają zdolności kredytowej. Doradca finansowy podpowie z jakie oferty warto skorzystać.

Proponujemy naszym klientom reprezentującym branżę medyczną:

  • Pożyczki dla lekarzy pod obroty do 100.000 zł 
  • Pożyczki pozabankowe dla lekarzy do 60.000 zł
  • Pożyczka na oświadczenie do 60.000 zł
  • Fundusze pożyczkowe dla wolnych zawodów do 200.000 zł, niewidoczne w bazie BIK
  • Pożyczka online, bez dokumentów do 60.000 zł
Wszystkie proponowane rozwiązania nie wymagają zabezpieczeń. Weryfikacja odbywa się zwykle przez telefon w dogodnym dla Klienta czasie. Często weryfikacja jest prowadzona wyłączniee online.

Naszą siłą są nasi Doradcy, co przekłada się na zadowolenie naszych Klientów.

 

 

 

pożyczki dla lekarzy, pożyczki dla wolnych zawodów, pożyczki dla profesjonalistów, pożyczki dla profesji, pożyczki lekarskie, kredyt dla lekarza, kredyt dla profesjonalisty, kredyty lekarskie, fundusze dla lekarzy, fundusze dla wolnych zawodów, findusze dla prawników, pożyczki dla zawodów zaufania publicznego,

 

kredyty dla firm Częstochowa

Zamów rozmowę z ekspertem

zgoda na przetwarzanie danych

Leasing

LEASING jest doskonałą alternatywą dla przedsiębiorców, nie posiadających zdolności kredytowej lub chcących odzyskać zamrożone w pojeździe środki.

Waluty

Doradztwo

Już nie musisz błądzić w plątaninie ofert. Oferujemy unikalny wariant doradztwa finansowego, gdzie Firma otrzyma pełną analizę możliwości finansowania swojej działalności, w kontekście posiadanych wpisów do Rejestrów, stażu, formy prawnej itp.