Jesteś tutaj: multikoncept.com

Dla lekarzy

 

Osobom reprezentującym branżę medyczną i poszukującym kredytu, proponujemy rozwiązania bankowe oraz pozabankowe.

W dostępie do finansowania bankowego przeszkodą jest zła historia kredytowa lub brak tzw. zdolności lub czasami po prostu niski scoring i liczne zapytania kredytowe. 

W ostatnim czasie wielu lekarzy pyta o kredyt niewidoczny w BIK. Czy istnieje taki kredyt? Niestety nie, ale są pożyczki i fundusze niewidoczne w BIK. Kredyt z założenia musi być zaraportowany do Bazy, finansowanie pozabankowe nie zawsze. Dlatego jeśli pożyczki nie widać w BIK zdolność kredytowa jest lepsza.

Proponujemy naszym klientom reprezentującym branżę medyczną:

  • Pożyczki pod obroty do 100.000 zł 
  • Pożyczki pozabankowe dla lekarzy do 300.000 zł
  • Pożyczka na oświadczenie do 35.000 zł
  • Fundusze pożyczkowe dla wolnych zawodów do 200.000 zł, niewidoczne w bazie BIK
  • Pożyczka pozabankowa online, bez dokumentów do 60.000 zł
Wszystkie proponowane rozwiązania nie wymagają zabezpieczeń. Weryfikacja odbywa się zwykle przez telefon w dogodnym dla Klienta czasie. Często weryfikacja jest prowadzona wyłączniee online.

Naszą siłą są nasi Doradcy, co przekłada się na zadowolenie naszych Klientów.

 

 

 

pożyczki dla lekarzy, pożyczki dla wolnych zawodów, pożyczki dla profesjonalistów, pożyczki dla profesji, pożyczki lekarskie, kredyt dla lekarza, kredyt dla profesjonalisty, kredyty lekarskie, fundusze dla lekarzy, fundusze dla wolnych zawodów, findusze dla prawników, pożyczki dla zawodów zaufania publicznego,

 

kredyty dla firm Częstochowa

Zamów rozmowę z ekspertem

zgoda na przetwarzanie danych

Leasing

LEASING jest doskonałą alternatywą dla przedsiębiorców, nie posiadających zdolności kredytowej lub chcących odzyskać zamrożone w pojeździe środki.

Waluty

Doradztwo

Już nie musisz błądzić w plątaninie ofert. Oferujemy unikalny wariant doradztwa finansowego, gdzie Firma otrzyma pełną analizę możliwości finansowania swojej działalności, w kontekście posiadanych wpisów do Rejestrów, stażu, formy prawnej itp.