Jesteś tutaj: multikoncept.com

O firmie

MultiKoncept jest profesjonalnym i niezależnym kapitałowo Doradcą Finansowym. Doświadczenie zdobywaliśmy pracując w Bankach i Funduszu Pożyczkowym. Naszą wiedzę przekazywaliśmy na licznych warsztatach i szkoleniach dla Przedsiębiorców. 

Mając do dyspozycji pełen wachlarz produktów finansowych, swoje usługi kierujemy zarówno do firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw,  dużych przedsiębiorców, oraz przedstawicieli wolnych zawodów. W swoim pakiecie posiadamy: kredyty dla Firm, Fundusze Pożyczkowe i Kapitałowe na działalność, pożyczki pozabankowe oraz oferty leasingu i faktoringu. Zapraszamy również Firmy, które poszukują ofert na leasing bez BIK i faktoring pozabankowy.

Od 2009 roku z powodzeniem udostępniamy kredyty gotówkowe i konsolidacyjne a także pożyczki z Funduszy Pożyczkowych dla Firm.

Rok 2011 to wzbogacenie oferty o szeroką gamę pożyczek pozabankowych bez BIK i Zaświadczeń.

W 2014 roku włączyliśmy do sprzedaży pożyczki pozabankowe pod zastaw nieruchomości i pożyczki pod zastaw samochodów bez Baz i Zaświadczeń.

Przełom roku 2014/2015 to z kolei zainicjowanie sprzedaży Pożyczek Unijnych dla Firm i finansowania pomostowego. Sztandarowym produktem dla firm jednoosobowych i spółek jest kredyt bez Zaświadczeń ZUS i US. Dla firm ze złą historią w BIK, mamy szeroką gamę rozwiązań na pożyczki pozabankowe.

W roku 2016, uzupełniliśmy ofertę o pozabankowe med. Pożyczki dla lekarzy bez zdolności kredytowej. Swoje działania skupiliśmy również na faktoringu, który w trudnych czasach dla pozyskania kredytu bankowego stał sie doskonałą alternatywą dla Firm, które wystawiają swoim kontrahentom faktury z terminem płatności. 

Od roku 2017 udostępniamy Przedsiębiorcom środki z Funduszu Kapitałowego, które wypłacane są w formie pożyczek pod obroty.

Rok 2018 zaowocował wprowadzeniem do naszej oferty Faktoringu cichego oraz bez Zaświadczeń ZUS i US.

Naszym celem od wielu lat, jest przyczynianie sie do rozwoju i poprawy płynności finansowej w Firmach. 

Staramy się znaleźć najlepsze, spośród dostępnych rozwiązań, aby przyczynić sie do osiągnięcia zamierzonego celu. Kompleksowo prowadzimy każdą sprawę, zaoszczędzając tym samym Państwa czas.

Oferta Multikoncept jest stale poszerzana o najnowsze, starannie wyselekcjonowane propozycje z rynku finansowego, które mogą okazać się atrakcyjne dla naszych Partnerów oraz Klientów. 

Pracujemy na obszarze całego kraju za pośrednictwem naszych Doradców oraz sieci Partnerskiej.  

Szybki kontakt: biuro@multikoncept.com

MultiKoncept stawia na partnerstwo i wspólny sukces wszystkich stron.
Naszą ideą jest dobra i długa współpraca z Klientami i Partnerami.

kredyty dla firm Częstochowa

Zamów rozmowę z ekspertem

zgoda na przetwarzanie danych

Leasing

LEASING jest doskonałą alternatywą dla przedsiębiorców, nie posiadających zdolności kredytowej lub chcących odzyskać zamrożone w pojeździe środki.

Waluty

Doradztwo

Już nie musisz błądzić w plątaninie ofert. Oferujemy unikalny wariant doradztwa finansowego, gdzie Firma otrzyma pełną analizę możliwości finansowania swojej działalności, w kontekście posiadanych wpisów do Rejestrów, stażu, formy prawnej itp.