Jesteś tutaj: multikoncept.com

O firmie

Lubimy zmieniający się stale świat finansów, a ponieważ chętnie patrzymy, jak małe przedsiębiorstwa stają się duże na naszych oczach, swoje działania skupiamy wokół firm. Stale poszukujemy nowych rozwiązań aby zaproponować je swoim klientom. Spoglądamy z dumą jak dobrze zainwestowane środki pozwalają niejednej firmie rozwinąć się, podbić nowe rynki zbytu a czasem też wyjść na prostą. 

MultiKoncept to niezależny kapitałowo, profesjonalny Doradca Finansowy, który swoje usługi kieruje do firm z całej Polski. W dobie interneru i smartfona, prawie wszystkie nasze produkty finansowe, można procesować on line. Swoje doświadczenie zdobywaliśmy zasilając szeregi Banków i Funduszy Pożyczkowych. Naszą wiedzę przekazywaliśmy na licznych warsztatach i szkoleniach dla Przedsiębiorców. 

Mając do dyspozycji pełen wachlarz produktów finansowych, swoje usługi adresujemy zarówno do firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw,  dużych przedsiębiorców, oraz przedstawicieli wolnych zawodów. W swoim pakiecie posiadamy: kredyty dla Firm, Fundusze Pożyczkowe dla firm, Fundusze i Pożyczki Unijne, pożyczki pozabankowe a także faktoring i leasing dla firm.

Od 2009 roku z powodzeniem udostępniamy kredyty gotówkowe i konsolidacyjne a także Fundusze Pożyczkowe dla FirmRok 2011 to wzbogacenie oferty o szeroką gamę pożyczek pozabankowych bez BIK i Zaświadczeń. W 2014 roku włączyliśmy do sprzedaży pożyczki pozabankowe pod zastaw nieruchomości i pożyczki pod zastaw samochodów bez Baz i Zaświadczeń. Przełom roku 2014/2015 to z kolei zainicjowanie sprzedaży Pożyczek Unijnych dla Firm i finansowania pomostowego. Dla firm ze złą historią w BIK, mamy szeroką gamę rozwiązań na pożyczki pozabankowe. W roku 2016, uzupełniliśmy ofertę o pozabankowe Pożyczki dla lekarzy na Oświadczenie dochodu. Swoje działania skupiliśmy również, na stosunkowo nowym produkcie jakim jest faktoring, który w trudnych czasach dla pozyskania kredytu bankowego stał sie doskonałą alternatywą dla Firm, sprzedających na tzw. termin. Od roku 2017 udostępniamy Przedsiębiorcom środki z Funduszu Kapitałowego, które wypłacane są w jako pożyczki dla firm pod obrotyRok 2018 zaowocował wprowadzeniem do naszej oferty produktu - Faktoring cichy oraz faktoring odwrotny.

 Promocją  na e Faktoring rozpoczęliśmy rok 2019 - to oferta pokazująca, że pozyskanie kapitału on line wcale nie jest tak trudne. W 2020 roku uwagę naszych klientów skupiamy wokół oferty - faktoring pozabankowy oraz faktoring bez BIK i KRD. Wprowadziliśmy również panel edukacyjny.

Naszym celem od wielu lat, jest przyczynianie sie do rozwoju i poprawy płynności finansowej w Firmach. 

Pracujemy na obszarze całego kraju, za pośrednictwem naszych Doradców oraz sieci Partnerskiej.  

MultiKoncept stawia na partnerstwo i wspólny sukces wszystkich stron.

Zapraszamy na nasz Instagram
multikoncept.com_dla_firm

Szybki kontakt: biuro@multikoncept.com
kredyty dla firm Częstochowa

Zamów rozmowę z ekspertem

zgoda na przetwarzanie danych

Leasing

LEASING jest doskonałą alternatywą dla przedsiębiorców, nie posiadających zdolności kredytowej lub chcących odzyskać zamrożone w pojeździe środki.

Waluty

Doradztwo

Już nie musisz błądzić w plątaninie ofert. Oferujemy unikalny wariant doradztwa finansowego, gdzie Firma otrzyma pełną analizę możliwości finansowania swojej działalności, w kontekście posiadanych wpisów do Rejestrów, stażu, formy prawnej itp.