Jesteś tutaj: multikoncept.com / O firmie

O firmie

MultiKoncept jest profesjonalnym i niezależnym kapitałowo Doradcą Finansowym. Doświadczenie zdobywaliśmy pracując w Bankach i Funduszu Pożyczkowym. Naszą wiedzę przekazywaliśmy na licznych szkoleniach dla Przedsiębiorców. 

Mając do dyspozycji pełen wachlarz produktów finansowych, swoje usługi kierujemy zarówno do firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw,  dużych przedsiębiorców, instytucji jak też osób prywatnych. W swoim pakiecie posiadamy: kredyty dla Firm, Fundusze Pożyczkowe na działalność, pożyczki pozabankowe jak również oferty leasingu czy faktoringu. Zapraszamy również Firmy, które poszukują ofert na leasing bez BIK i faktoring pozabankowy.

Od 2009 roku z powodzeniem udostępniamy kredyty gotówkowe i konsolidacyjne a także pożyczki z Funduszy Pożyczkowych dla Firm.

Rok 2011 to wzbogacenie oferty o szeroką gamę pożyczek pozabankowych bez BIK i Zaświadczeń.

W 2014 roku włączyliśmy do sprzedaży pożyczki pozabankowe pod zastaw nieruchomości i pożyczki pod zastaw samochodów bez Baz i Zaświadczeń.

Przełom roku 2014/2015 to z kolei zainicjowanie sprzedaży Pożyczek Unijnych dla Firm i finansowania pomostowego. Sztandarowym produktem dla firm jednoosobowych i spółek jest kredyt bez Zaświadczeń ZUS i US. Dla firm ze złą historią w BIK, mamy szeroką gamę rozwiązań na pożyczki pozabankowe.

W roku 2016, uzupełniliśmy ofertę o pozabankowe med. Pożyczki dla lekarzy bez zdolności kredytowej. Swoje działania skupiliśmy również na faktoringu, który w trudnych czasach dla pozyskania kredytu bankowego stał sie doskonałą alternatywą dla Firm, które wystawiają swoim kontrahentom faktury z terminem płatności. Promujemy faktoring ukryty (cichy), o którym kontrahent nie wie oraz uproszczony, bez Zaświadczeń i Baz.

Naszym celem od wielu lat, jest przyczynianie sie do rozwoju lub poprawy płynności finansowej w Firmach oraz działania skierowane do osób indywidualnych w kwestii pozyskania finansowania na dowolny cel. 

Staramy się znaleźć najlepsze, spośród dostępnych rozwiązań, aby przyczynić sie do osiągnięcia zamierzonego celu. Kompleksowo prowadzimy każdą sprawę, zaoszczędzając tym samym Państwa czas.

Oferta Multikoncept jest stale poszerzana o najnowsze, starannie wyselekcjonowane propozycje z rynku finansowego, które mogą okazać się atrakcyjne dla naszych Partnerów oraz Klientów. 

Pracujemy na obszarze całego kraju za pośrednictwem naszych Doradców oraz sieci Partnerskiej.  

Szybki kontakt: biuro@multikoncept.com

MultiKoncept stawia na partnerstwo i wspólny sukces wszystkich stron.
Naszą ideą jest dobra i długa współpraca z Klientami i Partnerami.

kredyty dla firm Częstochowa

Zamów rozmowę z ekspertem

zgoda na przetwarzanie danych

Leasing

LEASING jest doskonałą alternatywą dla przedsiębiorców, nie posiadających zdolności kredytowej lub chcących odzyskać zamrożone w pojeździe środki.

Waluty

 • USD
  3,1191
  0%
 • EUR
  4,1616
  0%
 • CHF
  3,4540
  0%
 • GBP
  4,9908
  0%

Doradztwo

Już nie musisz błądzić w plątaninie ofert. Oferujemy unikalny wariant doradztwa finansowego, gdzie Firma otrzyma pełną analizę możliwości finansowania swojej działalności, w kontekście posiadanych wpisów do Rejestrów, stażu, formy prawnej itp.