Jesteś tutaj: multikoncept.com

Doradztwo dla Firm

Odzyskamy VAT, który zapłaciłeś w zagranicznych fakturach kosztowych. Jeśli podróżujesz po terenie UE, ponosisz koszty udokumentowane fakturami, to znaczy, że masz prawo do zwrotu aż 20% poniesionych kosztów. Rozliczymy się dopiero przy zwrocie podatku.


Multikoncept jako Niezależy Ekspert Finansowy, od wielu lat wspiera małe i średnie firmy, poprzez szkolenia przedsiębiorców, a także pomagając pozyskać finansowanie dla firm

 Czy analizowałeś kiedyś jak będzie wyglądać przepływ gotówki w Twojej firmie na rok do przodu? Czy sprawdzałeś, czy kredyt się opłata?

Opracujemy przepływy gotówki w Twojej firmie. Pokażemy jak wyglądać będzie przychód / dochód / koszty, w zależności od Twoich planów, sezonowości, rynku zbytu i zewnętrznego finansowania.

Zanim pozyskasz pożyczkę, kredyt czy faktoring lub leasing, zrób cashflow uwzględniając kredyt i jego koszty. Dowiesz się czy kredyt to dobre rozwiązanie dla Twojej firmy? Analiza finansowa na rok do przodu, z Twoimi założeniami.Otrzymasz wskazówki i diagnoza w zależności od wyników firmy, stażu działalności, branży, historii kredytowej i płynności. Pokażemy rozwiązania finansowe, wskazując co lepsze: kredyt, pożyczka, fundusz pożyczkowy, faktoring, pożyczka pod zataw, czy finansowanie pomostowe.

Bazujemy na 20 letnim doświadczeniu i kontaktach z Przedsiębiorcami, oraz ocenie realiów rynkowych.

Skorzystaj z usługi Doradztwa, która kierowana jest do Przedsiębiorców, którzy nie wiedzą czy i gdzie pozyskać finansowanie dla firmy. Autorskie narzędzie jakim jest Barometr Finansowy®, umożliwia wszechstronną i rzetelną ocenę realnych możliwości, uzyskania kapitału na prowadzoną działalność gospodarczą.

Koszt usługi to 400 zł

Dodatkowo w cenie doradztwa, otrzymasz 23 stronicowy autorski skrypt edukacyjny pt. "Zamknij tą transakcję", który jest odpowiedzią na pytania -
  • gdzie szukać finansowania,
  • jak działać aby unikać zatorów płatniczych,
  • co robić by kontrahenci byli zadowoleni i lojalni,
  • a także jak efektywnie motywować pracowników

Menadżer Projektu

Agnieszka Zabochnicka

Kom. 697 103 799
biuro@multikoncept.com

kredyty dla firm Częstochowa

Zamów rozmowę z ekspertem

zgoda na przetwarzanie danych

Leasing

LEASING jest doskonałą alternatywą dla przedsiębiorców, nie posiadających zdolności kredytowej lub chcących odzyskać zamrożone w pojeździe środki.

Waluty

Doradztwo

Już nie musisz błądzić w plątaninie ofert. Oferujemy unikalny wariant doradztwa finansowego, gdzie Firma otrzyma pełną analizę możliwości finansowania swojej działalności, w kontekście posiadanych wpisów do Rejestrów, stażu, formy prawnej itp.